x

Hakkımızda

 

1977 yılında Kapalıçarşı Varakçı Han'da “Naim Yüklen” adıyla kurulan firma, 1986 yılında “Altın Eğe”, bugün ise Piramit Teknik Malzeme San. ve Tic. A.Ş. olarak hizmet vermektedir.
Teknolojideki ve dünyadaki son gelişmeleri sektördeki kuyumcular ile buluşturarak, sektöre katkıda bulunmaktadır.
Öncelikleri arasında müşteri memnuniyetini sağlamak ve tüm müşterilerini iş ortağı olarak görmek yer almaktadır. Distribütörlüğünü yapmış olduğu firmaların dünyanın en seçkin ve branşlarında en iyi olan firmalar olmasına büyük özen ve titizlik göstermektedir.
Geniş teknik servis ekibi ile sektöre hizmet veren firma, tasarım, ve modelleme eğitimi veren birimleri ile “İnsan emeğiyle teknolojinin birleştiği yer!” hedefinde 1977 yılından beri kuyumculuk sektörüne hizmet vermektedir. 
Kökleri sağlam kaynaklara dayanan Piramit Teknik, son teknolojiyi ve yenilikleri takip etmek konusunda kurumsal bir hassasiyet geliştirmiş, engin tecrübelerinden faydalanarak bu konuda da etkili sonuçlara ulaşmıştır. 
Piramit Teknik Malzeme olarak 45 yılı aşkın zamandır, sektörümüze en iyi çözümleri sağlıyoruz!

 
Piramit Teknik Malzeme, which was founded in 1977 in the Grand Bazaar Varakçı Han under the name of “Naim Yüklen”, was renamed “Altın Eğe” in 1986. Today, company serves to the jewelry industry with the name Piramit Teknik Material San. ve Tic. Inc.
It contributes to the sector by bringing the latest developments in technology and the world together with the jewelers in the sector.
Among its priorities is to ensure customer satisfaction and to seek all its customers as business partners. It shows great care and diligence that the distributor companies are the most distinguished companies in the world and the best in their branches. The company, which serves the sector with its wide technical service team, "Where human labor meets with technology!" has been serving the jewelry industry since 1977.

Based on solid resources, Piramit Teknik develops a corporate sensitivity to follow the latest technology and innovations, and has achieved effective results in this regard by making use of its vast experience.
As Piramit Teknik Malzeme we sell the best solutions to the jewelery sector. 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.