x

Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Firmamız, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplayabilir. Sitede toplanan bilgiler, herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılmaz, kiralanmaz veya verilmez. 


Bu siteye üye olmak için kayıt formu doldurulmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıların iletişim bilgileri (telefon, e-mail, fax gibi) istenmektedir. Bu bilgiler, hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmek amaçlı kullanılabilir.


Kullanıcının hesabına, kullanıcı adı ve şifreyle erişilebilmek mümkündür. Bu bilgiler 128 bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.


Kullanıcı, Hesabım bölümünden girerek, dilediği zaman sitede bulunan kendisiyle ilgili bilgilerini güncelleyebilir. Üyeliğin iptali için iletişim adresimizde yer alan adrese e-mail gönderilmelidir.
 

Firmamız, kullanıcılarına herhangi bir hizmeti (ödeme altyapısı vb) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.


Kullanıcılarımızın kayıt bilgilerini tekrar tekrar girmelerini önlemek ve siteyi daha rahat kullanılabilir hale getirmek için sitemizde cookieler kullanılmaktadır. Cookieler kullanıcıların kimliğinin tespit edilmesine yol açmaz. 


Site yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı artırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme amaçlı değildir. Sadece hangi sayfaları ne zaman gezdiği v.b bilgileri toplayarak siteyi yönlendirmede kullanılır.
 

Bu siteden başka sitelere linkler vardır. Sanal Mağazamız, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.
 

Zaman zaman kullanıcılardan anket, yarışma ve çekilişler için bilgi isteriz. Bu anket ve yarışmalara katılmak isteğe bağlıdır, kullanıcı bilgi verip vermemeye kendisi karar verir. İstenen bilgi iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve demografik bilgileri (yaş, cinsiyet gibi) içerebilir. Anket soruları sitenin kullanımını izlemek ve siteden duyulan memnuniyeti ölçmek için kullanılır.
 

Sipariş Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.
 

Bu sitede kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcıların rahatça ve güvenli bir şekilde siteyi gezinmeleri, ürünleri incelemeleri ve sipariş verebilmeleri için tüm gerekli altyapı sağlanmıştır.


Siteden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak  SSL tarafından 128 bit SSL(Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmemekte ve kaydedilmemektedir.


Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda sertifikaya ait bilgiler görülür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.